WINDOWS AND DOORS

Our offer


We guarantee that by using our services, you will receive world-class products and services
that meet all safety standards and provide comfort of use.

CONTACT

Contact us

Do you have any questions regarding our services, materials or offer?
We are at your disposal and will be happy to help in any situation.

OFERTA FIRMY

Okna, drzwi i profile


W firmie ŁUKPLAST zajmujemy się produkcją i montażem okien i drzwi. Stosując nowoczesne technologie, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór kolorystyczny profili oraz produkty najlepszej jakości. Decydując się na nasze okna lub drzwi otrzymujesz komfort, bezpieczeństwo i dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Systemy okien oferowane przez nas wyróżniają się jakością, stylem i szerokimi możliwościami zastosowań. Posiadamy szyby przeciwsłoneczne, dźwiękochłonne i ornamentowe, doskonale nadające się do biur i budynków narażonych na bezpośredni hałas i nasłonecznienie. Wszystkie dodatki i konstrukcje dobieramy odpowiednio do oczekiwań.

Drzwi tak jak okna to podstawowy element konieczny, aby doprowadzić budynek do stanu deweloperskiego. Nasze drzwi wejściowe są odporne na włamania i niekorzystne warunki atmosferyczne, a tarasowe lub balkonowe systemy drzwi przesuwnych podwyższą komfort każdego wnętrza.
Oferujemy kolorystykę profili dobraną do stylu i charakteru budynku. Posiadamy standardowe białe i drewnopodobne profile, a także wiele wyjątkowych kolorów dopasowanych do indywidualnych projektów. Nowość stworzona przez firmę Aluplast to okleiny o zmniejszonej tendencji do nagrzewania się — prawdziwy przełom w dziedzinie folii okleinowych. Odwiedź naszą siedzibę, a my zajmiemy się Twoim projektem i zaoferujemy najlepsze rozwiązania.